(098) 754 01 83

Ми раді вітати Вас інтернет-магазині moonshine.com.ua. MOONSHINE-міцніше тільки дружба.

В загальних рисах

Наш інтернет магазин спеціалізується на продажу обладнання, аксесуарів і супутніх товарів для домашнього винокуріння. Наше завдання ділитися цікавим і захоплюючим хобі, навчити і показати, що головне не кількість, а якість. Все різноманіття напоїв світу можна зробити своїми руками. І цей процес буде доставляти тільки задоволення і позитивні емоції.

 

 

Ассортимент для Вас

Грунтуючись на реальному досвіді перегонки, ми зібрали унікальний 
асортимент дистиляторів і ректифікаційних колон, який буде цікавий, вигідний і корисний покупцям. Ми знаходимося в постійному пошуку і вивченні ринку, що б у Вас завжди були актуальні і цікаві пропозиції. У нашому магазині представлений чітко вивірений і продуманий асортимент. Якщо який товар є в нашому магазині, значить він вигідніше за ціною/якістю ніж інші, і ми готові це обгрунтувати. Всі представлені товари в інтернет-магазині є в наявності на складі, і готові до відправки по одному вашому кліку. Купуючи комплект обладнання Вам не потрібно думати, де докупити відсутні дрібниці. Все зібрано в одному місці. Ми не перевантажуємо комплект непотрібними аксесуарами, Ви отримуєте тільки те, що реально необхідно.

Про наших цінах

Ми виробники, ми співпрацюємо з виробниками напряму, тому можемо запропонувати якісний товар за вигідними цінами. Ми систематично проводимо заходи спрямовані на зниження цін, що б Ваша покупка була більш вигідною.

 

Про нашу команду

Ми – команда практиків. Спочатку тестуємо, потім пропонуємо. Перед покупкою ми із задоволенням проконсультуємо вас, допоможемо вибрати найбільш підходящий товар, і розповімо про всі умови експлуатації. Наш інтернет-магазин, вже не новачок на ринку, тому ми не можемо дозволити собі грубих і неписьменних консультантів, втрачених замовлень і листів від Вас, покинутих в довгий ящик. Адже людина, що зайшла на сайт, завжди може передумати, і купити обладнання в іншому місці. Нам доводиться намагатися, що б люди, які купили один раз, поверталися до нас знову. Нам подобається наша робота і ми хочемо бути корисними для Вас.


Заказ в один клик